Wszywka alkoholowa Skrażysko

Esperal lub inaczej disulfiram, jest jednym z najpopularniejszych środków używanych w leczeniu alkoholizmu. Na wszywki alkoholowe decyduje się wielu Polaków mających problem z nadużywaniem alkoholu, licząc na zerwanie z nałogiem dzięki implantowaniu Esperalu. Zajmuję się profesjonalną implantacją Esperalu na terenie wielu miast w Polsce. Jeśli interesuje Cię temat wszywki alkoholowej w Skarżysku, to dobrze trafiłeś / trafiłaś, bo świadczę tę usługę także w tym mieście!


Wszywka alkoholowa Skarżysko - dlaczego warto?

Wszywka alkoholowa, czyli inaczej mówiąc implantacja Esperalu, to dobre rozwiązanie, jeśli mierzysz się z nadużywaniem alkoholu i szukasz najskuteczniejszej metody walki z nałogiem. Niektórym pomaga psychoterapia, ale jest taka grupa osób, dla której wszywka alkoholowa będzie od razu najlepszym wyborem. Jeśli rozważasz implantację wszywki alkoholowej w Skarżysku, bo mieszkasz w tym mieście lub jego okolicach, to przeczytaj więcej o tym, jak wygląda taki zabieg.


Ile kosztuje i jak wygląda proces implantacji wszywki alkoholowej w Skarżysku?

Moi pacjenci mają do wyboru dwa różne warianty. Pierwszy z nich to wszywka alkoholowa ze szwami nierozpuszczalnymi (opcja bardziej ekonomiczna) oraz drugi wariant, ten ze szwami rozpuszczalnymi, których nie trzeba usuwać. Usługa obejmuje kompleksowe zajęcie się tematem implantacji Esperalu. Pierwszy etap to konsultacja przed zabiegiem, po której pacjent otrzymuje lek (czyli tabletki do implantacji). Następnie podaję specjalny antybiotyk (należy go przyjąć przed zabiegiem). Jeśli chodzi o recepty na antybiotyk (i na ewentualne inne leki), klient wykupuje je we własnym zakresie i przyjmuje w swoim domu.


Wszywka alkoholowa Skarżysko - jak i gdzie umieszcza się implant Esperalu?

Tabletkę esperalu w ciało pacjenta powinien koniecznie wszyć chirurg. Odpowiednio wykwalifikowany specjalista będzie wiedział, jak przeprowadzić taki zabieg bezpiecznie i w sterylnych warunkach. Chirurg najpierw nacina skórę, by w kolejnym kroku umieścić pod nią wszywkę alkoholową. Implant esperalu umieszczany jest zazwyczaj w dwóch miejscach, w zależności od preferencji klienta: na pośladku albo pod łopatką. Umieszczona w ten sposób wszywka alkoholowa powoli uwalnia do krwiobiegu osoby uzależnionej esperal. Środek będzie obecny we krwi pacjenta przez kilka najbliższych miesięcy. Jeśli szukasz tego typu pomocy w walce z uzależnieniem dla siebie lub dla bliskiej Ci osoby, zapraszamy do naszego gabinetu chirurgicznego. Oferujemy usługę implantacji wszywki alkoholowej w Skarżysku i okolicach na najwyższym poziomie ku satysfakcji wielu zadowolonych pacjentów.

Roman Sławek - ZnanyLekarz.pl